Nabízíme Vám ubytování na Šumavě
 
Ubytování přímo ve středu Šumavy
 
Obec Lenora na samém okraji CHKO Šumava.
 
Ubytování na Šumavě v blízkosti Boubínského pralesa

Vítejte v penzionu Anna

 
Hledáte příjemné a klidné ubytování na Šumavě s pohodlným zázemím pro odpočinek a se spoustou zajímavých nabídek pro zimní a letní sezónu? Rádi Vám poskytneme kvalitní služby našeho kompletně zrekonstruovaného penzionu, který se nachází na území Národního parku Šumava v malebné části obce Lenora Houžná v nadmořské výšce 800 m.n.m. nedaleko Boubínského pralesa. Leží při ústí Houženského potoka a Teplé Vltavy pramenící nedaleko Kvildy.

Penzion je svým umístěním skvělým místem jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi i pro ty, kteří vyhledávají klidné prostředí uprostřed krásné šumavské přírody s možností výletů, vycházek i houbaření. K dispozici je venkovní posezení  pro děti máme připraveny prolézačky, houpačky i jiné zahradní atrakce. Naši hosté mohou rovněž využít praktickou kolárnu i bezplatné parkování na vlastním uzavřeném parkovišti. Poloha penzionu nacházejícího se ve střední části Šumavy je ideální pro plánování turistických a cykloturistických výletů do blízkého i vzdálenějšího okolí. V letním období umožňují autobusy NP Šumava také přepravu kol po celém území NP. Autobusová zastávka je vzdálena pouhých 250 metrů od ubytování a železniční spojení se nachází od penzionu 400 metrů.

Nabízíme příjemné ubytování v sedmi prostorných pokojích a dvou apartmánech s kuchyňkou. Všechny pokoje mají samostatné sociální zařízení se sprchovým koutem, umyvadlem a WC a jsou vybaveny TV. V celém objektu je možnost připojení internetu prostřednictvím WiFi. V přízemí penzionu je k dispozici nekuřácká restaurace s kapacitou 30 míst.

Co Vám nabízíme

 
Ubytování Lenora Šumava Pension Anna

Ubytování

V penzionu se nachází celkem 9 útulných pokojů vybavených moderním nábytkem a TV, s vlastním sociálním zařízením (WC, umyvadlo a sprchový kout) a dva prostorné apartmány s komfortně vybavenou kuchyňkou.
 
Stravování Pension Anna

Stravování

Stravování je zajištěno ve stylově zařízené nekuřácké restauraci v přízemí penzionu s kapacitou 30 míst.
 
Příjemné prostředí Pension Anna Šumava

Příjemné prostředí

Hosté mají k dispozici úschovnu kol a bezplatné parkování přímo v areálu objektu. V letních měsících mohou rovněž využít možnosti grilování na zahradě, která je součástí penzionu. Pro děti je připraveno několik venkovních atrakcí, jako jsou houpačky či prolézačky.

Kde nás najdete

Kontakt

Houžná 34, LENORA , Šumava , Česká republika

+420 602 483 286 , +420 723 129 673

GPS souřadnice:
Latitude: 48.9271002 Longitude: 13.7902967
Nadmořská výška: 770 m

anna@sumavapensions.cz

Pension Motel Anna

Pension Motel Anna Lenora Šumava

Fotky penzionu